Chcete bydlet spokojeně? Equa bank vám může pomoci

Stejně jako každá banka, i Equa bank samozřejmě nabízí své úvěrové produkty také v oblasti hypoték. Díky tomu si můžete snadno splnit sen o vlastním bydlení, stejně jako lze zvelebit to stávající.

Hypotéky jsou dnes nejvíce doporučovanými produkty. Důvody toho jsou samozřejmě jasné. V první řadě je to fakt, že mají nejlepší úrokové sazby na trhu. Druhým důvodem je také to, že jsou určeny na jednu z nejdůležitějších investic – tedy do bydlení. A ačkoliv dnes hypotéku nabízejí také nebankovní společnosti, je dobré se raději obrátit na kvalitní banku.

Jaké základní hypoteční produkty lze u Equa bank poptat?

Pojďme se již podívat konkrétně na to, co lze u této banky vlastně získat. Jako první možnost musíme zmínit hypotéku na byt nebo dům. Ta zaujme hlavně úrokovou sazbou, která může být i 1,99 procent. Druhou možností hypotéky je ta americká. Tedy úvěr, který lze využít na cokoliv. Zde už má Equa bank úrokové sazby o dvě procenta vyšší. Stále to jsou ale v porovnání s dalšími úvěry velmi dobré hodnoty. Třetí možnost ze základních produktů se týká refinancování. Pokud již vlastní hypotéku máte, můžete si ji samozřejmě díky této možnosti jednoduše zvýhodnit.

Stav hypotéky zle sledovat stejně jako vaše bankovní účty

Samozřejmě k hypotékám se vztahuje také pozitivum v tom, že jednoduše víte, jak na tom jste. Díky internetovému bankovnictví ji tak máte vedenou stejně, jako vaše bankovní účty. Týká se to i dalších variant, které v tomto směru Equa bank nabídne. Pokud budeme i zde konkrétní, je to buď hypotéka bez dokládání příjmu, stejně jako to může být hypotéka FIT, která se přizpůsobí vaší finanční minulosti. Posledním hypotečním produktem je konsolidace půjček, která však využívá zajištění, a to právě v souvislosti s vaší nemovitostí. A jelikož poslední možnost není příliš častá, je to pro řadu klientů určitě dobrá zpráva.