Chcete se pojistit? I Komerční banka může nabídnout zajímavé možnosti

Pojistit dnes můžeme nejenom sebe, ale i náš majetek. A už dávno neplatí, že by bylo nutné kvůli pojistce oslovit pojišťovnu. Řadu produktů dnes může sjednat také banka. Konkrétně třeba Komerční banka.

Poskytování pojistných služeb je dnes možností, jak banky rozšiřují nabídku svých produktů. Ostatně mnohé takové pojistky se například k jejich úvěrům mohou přímo vázat. A to třeba v podobě pojištění schopnosti splácet, nebo v podobně pojištění třeba platebních karet. Ačkoliv ty patří mezi základ bankovního segmentu, rozhodně nejsou jedinou variantou, kterou lze očekávat.

U KB lze pojistit i váš majetek

Nejprve se pojďme zaměřit na možnosti pojistek, které mohou souviset s naším majetkem. Díky tomu lze sjednat pojistku třeba na situace, jako je povodeň, přepětí, ale třeba i krádeže a mnoho dalšího. A to vašeho domu, bytu, ale i dalších součástí. To ale není jediný majetek, který můžete mít a který vám může KB umožnit jednoduchým způsobem pojistit. Sjednat daný produkt lze i na vše osobní auto. A to jak v podobě zákonem nařízené pojistky – povinného ručení, tak i v podobě pojištění havarijního. To navíc nemusí znamenat jenom ochranu v případě nehody, ale i ochranu spojenou s vandalismem, nebo krádeží vozu.

Jaké nabídne Komerční banka pojištění osob?

Posledním segmentem pojistek je to, které se vztahuje k našim osobám. Jedná se tedy o pojištění osob. To se může vztahovat k našim dětem, kterým lze sjednat životní pojištění Brouček. Dospělí jedinec ocení životní pojistku Vital Premium. Pokud však nehledáte pojistku kombinovanou se spořením, ale jenom ochranu, může vám Komerční banka nabídnout produkt MojeJistota, který je klasickou úrazovou pojistkou. V případě cestování poté oceníte klasickou cestovní pojistku, která se vztahuje jak na výdaje spojené se zdravím, tak třeba i ztrátou vašich zavazadel.