Hypotéky u GEmoney. Na co vše je lze použít?

Mluvíme-li o hypotékách, většina lidí si samozřejmě představí jenom hypotéku klasickou, spojenou s koupí nebo stavbou domu. Jsou však i jiné možnosti, na co se dají získané peníze využít.

Hypotéku volíme vždy, když potřebujeme peníze třeba na financování našeho bydlení. A to hlavně v souvislosti s tím, abychom si splnili sen o vlastním, nebo v souvislosti s tím, abychom to vlastní zvelebili. Dnes nabízí tento úvěrový produkt většina bank na trhu. A GEmoney rozhodně není výjimkou. Pojďme zmapovat, jaké možnosti se v tomto směru nabízí.

Klasická hypotéka u GEmoney jasně vede

Začneme tedy klasickou, tedy úvěrovým produktem, který může být použitý na stavbu, stejně jako nákup nemovitosti. A to ať už jde o byt nebo dům. Největšími lákadly jsou hlavně nízké úroky, které začínají na sazbě 2,04 procent ročně. Tento úvěr ale GEmoney ještě rozšiřuje a nabídne tak možnosti, jako je Úsporná hypotéka, která nabídne možnost zápočtu našich úspor, čímž snížíme splátku. Nechybí ale ani možnost naše hypotéky jak konsolidovat, tak samozřejmě refinancovat. To je ideální v případě, kdy si ty stávající chceme výrazně zvýhodnit. A to i o desetitisíce nebo statisíce korun.

GEmoney internet banka umožní jednoduché získání i dalších úvěrů

Pokud jsme klienti banky, máme výhodu v tom, že si o jednotlivé úvěry můžeme požádat prostřednictvím této internetové aplikace, nazývané jako GEmoney internet banka. Mezi ty úvěry, které souvisí právě s hypotékami, patří určitě i americká hypotéka. Ty vychází z klasického produktu, ale peníze je možné využít na cokoliv, bez nutnosti dokládání účelu. Podobně je na tom třeba doplňkový úvěr k hypotéce. I ten je neúčelový. Poslední dvě možnosti jsou tedy vhodné hlavně ve chvíli, kdy už nemovitost máme, ale chceme si ji vybavit nábytkem, elektronikou, novým vybavením či spotřebiči.