Jak získat peníze? Pomoci mohou úvěrové produkty od Era

Půjčky jsou dnes naprostou samozřejmostí současného světa. Bereme si je z různých důvodů a faktem je, že jsou stále dostupnější a rozmanitější. Přinášíme vám přehled, co v rámci nich nabídne Era.

Jak u této banky získat úvěrový produkt? Buď na pobočce, stejně jako není problém vše vyřídit online. Samozřejmě na výběr je hned několik možností. Začneme-li tou, která je spojena s vaším účtem, je to kontokorent. Tedy možnost povoleného přečerpání vašeho účtu. Díky tomu si tak v první řadě vytvoříte potřebnou rezervu, která je kdykoliv připravena. A to až do výše 100 000 Kč.

Hledáte klasiku? Pomůže Era půjčka

Tento úvěrový produkt rozhodně spadá do segmentu těch klasických. A to z toho důvodu, že má hned několik pozitivních parametrů. Mezi ty hlavní patří třeba možnost využít peníze na cokoliv, bez dokládání účelu. Půjčit si lze navíc až 600 000 Kč, a to bez zajištění. V rámci tohoto produktu ale Era nabídne i další výhody, jako je třeba možnost nastavit si splátky dle vašich konkrétních možností. Vše poté doplňuje i produkt, kterým je sjednocená půjčka. Ta je primárně určena pro každého, kdo již půjčku má, ale chce si ji především zvýhodnit.

Díky Éra přihlášení lze spravovat i vaše kreditní karty

Právě kreditní karta je dnes také produktem, který spadá do segmentu těch úvěrových. Každá kreditka funguje tak, že odečítá peníze, které v rámci určitého období musíte opět doplnit. Samozřejmě vše můžete díky Éra přihlášení ke konkrétnímu účtu snadno sledovat. Sledovat ale můžete třeba i bezúročné období, které může trvat až 55 kalendářních dní, nebo to, kolik jste již vyčerpali. Mimo to přináší nákup s kreditkou i několik dalších výhod, než je jenom vytvoření finanční rezervy. Mezi ty patří třeba ochrana vašeho nakoupeného zboží, nebo možnost získat na některé kupované produkty prodlouženou záruku.