Jaké výhody přináší internetové bankovnictví u Airbank?

Používání internetové bankovnictví je v dnešní době standardem. Nabízí ho většina bank. Ne všechny jsou ale na takové úrovni, jako Airbank internet banking. Pokud vás zajímají výhody, pojďte je zjistit.

Internetové bankovnictví by mělo být především bezpečné, mělo by mít intuitivní ovládání, stejně jako by mělo nabídnout všechny služby, které v souvislosti s naším účtem využíváme. Chybět by neměly ani přehledy o stavu našich financí, nebo různé nadstandardní funkce. A právě na ně, a také na výhody se chceme zaměřit.

Co nabídne IB i Airbank běžného účtu?

Začneme aplikací, které je spojena s běžným účtem. Ta je v první řadě určena na jeho jednoduchou správu. Tedy na to, abychom mohli sledovat peněžní toky, stejně jako realizovat platby. Poměrně zajímavou možností, kterou však Airbank nabídne, je možnost vytvoření SMS notifikací. Díky nim budete neustále vědět, co se na vašem bankovním účtu děje. Druhým pozitivem je přizpůsobení hlavní obrazovky, která se zobrazí po přihlášení. Zde můžete navolit přesně ty přehledy a informace, které vás zajímají. Nechybí ale ani možnost jednoduchého přístupu třeba k zadání platby.

Co nabídne Airbank internet banking u spořicího účtu?

Zde samozřejmě zůstává onen základ naprosto stejný. Nadstandardní funkce se však mohou lišit. Tou hlavní je určitě systém jednotlivých obálek. Jedná se o obálky virtuální, do kterých můžete snadno přesouvat vaše peníze. Díky tomu vám Airbank internet banking umožní přehledně sledovat, na co si spoříte a jak jste aktuálně na tom. Tím ale výhody nekončí, protože druhým pozitivem je možnost sledovat míru vašeho úročení. Přehledně si tak zobrazíte třeba grafy, které se týkají vašeho úročení. A to třeba v rámci určitých mezních částek, jelikož u daného typu účtu platí, že každá jiná finanční hladina se může úročit jinak. A díky přehledům vidíte, jak přesně.