Cetelem nabídne ke kreditní kartě také bezkontaktní nálepku

Že můžete u společnosti Cetelem získat také kreditní kartu, to není žádnou novinkou. Poměrně potěšující zprávou je to, že k ní je k dispozici také praktická bezkontaktní nálepka.

Výhody kreditních karet jsou zřejmé. Nejenom, že nám mohou výrazně ušetřit naše nákupy. Jsou také ideální volbou k tomu, jak získat finanční rezervu. Mnoho klientů této nebankovní společnosti proto jistě ocení, že kreditní kartu mohou získat zcela automaticky. Co je s ní spojeno, to je také praktická bezkontaktní nálepka. Tu lze nalepit kamkoliv a výrazně si tak ulehčit platby třeba v obchodech. Stačí totiž zařízení s danou nálepkou přiložit k terminálu.

Jaké výhody Cetelem bezkontaktní nálepka má?

Zajímá-li vás i tato oblast nabízených produktů, pojďme se podívat hlavně na výhody, které s sebou nese. Pomocí ní totiž můžete bez problémů platit, i když samotnou kartu jako takovou máte třeba u sebe doma. Hlavní výhodu, kterou zmiňuje i samotný Cetelem je možnost bezkontaktních plateb v České republice, stejně tak i v zahraničí. Další výhodou je možnost nastavit si konkrétní týdenní limit, spojený s čerpáním peněz. Ten je možné v případě potřeby v budoucnu také upravovat. Třeba s ohledem na to, jak velký úvěr na kreditní kartě vlastně máte.

Kam všude vám doporučuje cetelem.cz bezkontaktní nálepku umístit?

Hned na úvod musíme říci, že i když poskytovaná kreditní karta je pouze jedna jediná na jednoho klienta, bezkontaktní nálepka je dostupná ve větším počtu. Konkrétně v takovém množství, že k jedné kartě mohou být vydány až tři bezkontaktní nálepky. Cetelem.cz doporučuje jejich umístění třeba na zadní stranu vašeho mobilního telefonu. Stejně tak se hodí umístění třeba na vaši klíčenku. Praktickým využitím může být třeba i náramek na vaší ruce, nebo řada dalších věcí, které máte každý den neustále při sobě. Díky tomu víte, že zaplacení nebude vůbec žádným problémem.