Co vás u půjčky Provident nečeká?

Pokud se mluví o půjčkách, velmi často se zmiňují informace o tom, co vás v rámci půjčky čeká. Podívejme se na opak. Tedy na informace o tom, které vám řeknou, co vás u Providentu nečeká.

V první řadě se není třeba bát jakýchkoliv složitostí. Dokazuje to fakt, že už samotné žádost o půjčku je více než jednoduchá. Stačí vyplnit online formulář a vše je hotovo. Stejně tak vás nečeká ani zdlouhavý proces vyřízení. Samotný Provident totiž garantuje, že peníze můžete mít již do 48 hodin od podání žádosti. Týká se to samozřejmě půjčky hotovostní. Dále se nemusíte bát ani toho, že byste snad museli dokládat konkrétní účel půjčky. Ani toto není u tohoto úvěru třeba, jelikož finance lze využít na cokoliv, dle svého uvážení.

Provident nevyžaduje ručitele ani zástavu

Ani žádný složitý proces spojený s žádostí rozhodně není tím, čeho byste se museli obávat. S tím souvisí to, že si vždy žádáte jenom sami za sebe. Není třeba žádného ručitele, stejně jako není třeba mít ani jakéhokoliv spolužadatele. Tím však pozitiva nekončí, jelikož Provident nevyžaduje ani zástavu. Jak zástavu vaší nemovitosti, tak třeba zástavu vašeho movitého majetku. Nic z toho zkrátka není třeba. I to je jedno z pozitiv, které tato nebankovní společnost má.

Provident kalkulačka vám ukáže, že to jde i bez poplatků

Ano, jsou to právě poplatky, které jsou dnes spojeny s celou řadou úvěrových produktů. Pokud je nechcete platit, je tento úvěr tím správným. Jak vám ukáže samotná Provident kalkulačka, je ke zvolené sumě připočítán jenom úrok a běžné RPSN. Žádné jiné poplatky vás stoprocentně nečekají. Nečeká vás ale ani jakékoliv nestandardní jednání. Vždy je s vámi mluveno na rovinu, což dokládá také jednoduchá, přehledná smlouva, kde najdete vše potřebné. Bát se tedy nemusíte ani nestandardního netransparentního jednání. I to je dnes problém nebankovního trhu. Ne však v tomto případě.