Jak vyplnit u společnosti Crediton žádost o půjčku?

Chcete si požádat o půjčku u společnosti Crediton a obáváte se toho, zda celá žádost nebude spojena s něčím složitým? Podívejte se spolu s námi na to, co vše tento poskytovatel úvěrů vyžaduje.

V rámci vaší první žádosti je třeba vyplnit žádost online, zatímco v případě druhé a další už může stačit odeslání SMS zprávy. To samo o sobě jasně ukazuje, že celý proces rozhodně nebude nijak složitý. To potvrzuje i samotná společnost, která nabízí půjčku ze segmentu mikropůjček. Kdo má jakékoliv obavy, může je rozhodně hodit za hlavu. Vše lze totiž zvládnout z pohodlí domova, za pár minut.

Jaké informace Crediton vyžaduje?

Jelikož je jediným nutným dokladem občanský průkaz, je jasné, že to budou právě údaje, které jsou v něm uvedeni. Než si začnete o půjčku žádat, je tedy dobré si ho připravit. Následně bude třeba vyplnit vaše jméno, stejně jako bydliště. Těmi hlavními údaji, které se v občanském průkazu vyskytují a které Crediton vyžaduje, jsou poté jak rodné číslo, tak i číslo daného dokladu. Dané informace jsou nezbytné hlavně pro bezproblémovou identifikaci právě vaší osoby. Tím je eliminován případný podvod a tak je jasné, že peníze budou nabídnuty a poskytnuty právě vaší osobě.

Co formulář na webu Crediton.cz dále vyžaduje?

Danými osobními údaji máte více než polovinu žádosti za sebou. Dále už je třeba zaměřit se na vyplnění údajů kontaktních. Zde je třeba vlastnit mobilní telefon s aktivní SIM kartou. To je nutné pro následné přijetí potvrzovacího kódu. Druhou konkrétní informací je váš email. Tím se přiblížíte do finiše, protože žádost na Crediton.cz už bude vyžadovat jenom jednu poslední informaci. Tou je číslo vašeho bankovního účtu. Proč je nutné právě to? Jelikož na váš účet po schválení dorazí požadovaná finanční částka. Za jak dlouho? Mnohdy do 15 minut od odeslání žádosti.