Kdo si může u Ferratum požádat o půjčku?

Uvažujete o této půjčce? Je dobré vědět, zda vůbec dokážete splnit podmínky, které má. Bát se rozhodně není čeho, jelikož ty jsou více než benevolentní. Podívejme se na ně konkrétně.

Hned na úvod musíme říci, že Ferratum se pyšní tím, že má velmi jednoduchý proces nejenom samotné žádosti, ale má velmi jednoduchý také proces samotného vyřízení. K tomu se váže také to, že na své klienty nevytváří žádné nesmyslné požadavky. Během žádosti, stejně jako během následného schvalování se tak hravě obejdete bez jakýchkoliv tištěných formulářů a smluv. Vše navíc vyřídíte z pohodlí vašeho domova, bez osobních schůzek a nutnosti kamkoliv chodit.

Komu Ferratum půjčku poskytne?

Důležité je splnit pouze několik klíčových bodů. Zde hraje hlavní roli nutnost dodržení věkové hranice, která musí být v rozmezí 19 – 85 let. Dále je třeba mít tuzemský platný doklad totožnosti, který bude sloužit právě k ověření vaší osoby. Co také patří mezi jednu důležitou podmínku, to je fakt, že nesmíte mít u Ferratum více půjček najednou. Pokud tedy máte jeden stále nesplacený produkt, nesmíte si jiný vzít. Pokud jste měli půjčku v minulosti a ta je již plně splacena, není problém požádat si z pohodlí domova o další. To vše jsou ty nejdůležitější podmínky, které se k půjčce vážou.

Vyžaduje Ferratum půjčka dodání jakýchkoliv dokladů?

I zde vás můžeme potěšit, jelikož tento úvěrový produkt je natolik benevolentní, že nic z toho není třeba. Při vyřizování není zjišťována vaše finanční minulost nahlížením do registrů. Stejně tak není nijak ověřován ani váš příjem. S tím souvisí to, že Ferratum půjčka nevyžaduje dokládání potvrzení o příjmu, ani nevolá do firmy, kde pracujete. Vystačí si zkrátka jenom s tím, co je uvedeno ve formuláři žádosti. Díky tomu lze jasně vidět, že je tento úvěrový produkt určený skutečně pro každého, kdo potřebuje peníze.