Kolik peněz nám nabídne Japonská půjčka?

Hledáte úvěrový produkt ze segmentu mikropůjček, který by byl nejenom výhodný, ale měl by k dispozici i zajímavé částky? Potom je tou správnou volbou rozhodně Japonská půjčka. A co nabídne?

Hned na úvod rozhodně musíme říci, že klienti jsou rozděleni podle toho, zda žádají poprvé, nebo nikoliv. Od toho se následně odvíjí právě množství peněz, na které mohou v rámci možností dosáhnout. Zapomínat nesmíme ani na jeden zajímavý unikát, který se týká klientů pravidelných. Ti si kromě nižších částek mohou individuálně požádat až o 50 000 Kč, a to ve formě klasické půjčky. Tedy takové, která bude splácena po dobu jednoho roku.

Kolik Japonská půjčka nabídne v rámci první půjčky?

Pojďme se nejprve podívat na možnosti prvních půjček. Zde určitě nesmíme zapomenout na jednu hlavní výhodu, která může spočívat v tom, že tato půjčka je v rámci čtrnáctidenní splatnosti zdarma. Nás však nejvíce zajímají především částky, o které si lze požádat. V rámci nich začíná Japonská půjčka na sumě 1 000 Kč, ze které se však lze dostat až na cifru 4 999 korun českých. A to už je vcelku zajímavá částka, která může sloužit jak při nenadálých situacích, tak může skvěle posloužit i na nákup různých věcí, stejně jako různých služeb.

Co má k dispozici japonskapujcka.cz pro opakované žadatele?

Pokud si však nebudete brát půjčku poprvé, máte výhodu v tom, že si lze požádat o sumy mnohem vyšší, než které jsme uvedli výše. Nejnižší suma samozřejmě zůstává stejná a má poměrně zajímavou hodnotu - 1 000 Kč. Z ní se ale lze dostat v rámci nabídky na japonskapujcka.cz až na patnáctinásobek, tedy konkrétně až na částku 15 000 korun českých. Právě ta je tou nejvyšší, která je určena pro všechny klienty, kteří si již půjčují opakovaně. Této výhody mohou využít hlavně proto, že je u nich velká jistota toho, že peníze skutečně bez problémů vrátí.