U Cofidis je možné požádat i o kreditní kartu. Co nabídne?

Kreditní karty jsou mnohdy spjaté jenom s nabídkou bankovních domů. To ale není tak úplně přesné. Mnohdy je můžeme získat také u nebankovních společností. Podívejme se na to, jak je to u Cofidis.

Tento nebankovní poskytovatel nás svou nabídkou rozhodně nezklame. Nabídne nejenom standardní půjčky, ale nabídne také možnost získat kreditní kartu. Tu můžeme mít k dispozici nejenom automaticky, ale můžeme ji získat také v rámci standardní žádosti. Jedná se konkrétně o kreditní kartu Cofidis, která se váže k zajímavým odměnám, které jsou nazývány jako Mastercard Priceless Specials. Podívejme se na charakteristiku této karty.

Kolik peněz můžeme v rámci karty získat?

Kreditní karty jsou charakteristické tím, že máme v rámci nich schválený určitý úvěrový rámec, který následně využíváme a později musíme peníze opět doplnit. Konkrétně u kreditní karty Cofidis můžeme v rámci dané karty získat úvěrový rámec, který začíná na sumě 20 000 Kč a končí na hodnotě 90 000 korun českých. Peníze samozřejmě můžeme využít na cokoliv. Pokud s danou kartou souvisí i zajímavá charakteristika, je to rozhodně i to, že je spojena s minimální měsíční splátkou, kterou musíme v případě vyčerpaného limitu hradit. Ta ale může být i několik set korun.

Karta patří mezi oblíbené Cofidis půjčky bez registru

Proč tomu tak je? Odpověď je poměrně jednoduchá. Je to třeba jistota velmi snadného získání dané karty, stejně jako jistota toho, že v rámci ní můžeme získávat zajímavé výhody. Využívat ji můžeme nejenom na běžné placení, ale peníze si lze v rámci bankomatů také vybrat. I proto patří karta mezi Cofidis půjčky bez registru, které jsou určené každému. Zapomínat nesmíme ani na to, že jsou vhodné nejenom jako forma běžného úvěru, ale mohou být i zajímavou finanční rezervou na řadu let dopředu. Stačí mít kartu připravenu třeba v naší peněžence.